Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un sarı-kırmızılı takımdan ayrılma kararı sonrası Teknik Direktör Okan Buruk da sosyal medya hesabından veda etti. Buruk, şampiyonluk kupalarıyla çekilmiş fotoğrafı paylaşarak, “İki sene boyunca beraber yaşadığımız tüm güzel anları ve kazandığımız şampiyonlukları daima mutlulukla hatırlayacağım. Bana, ekibime ve takımımıza verdiğiniz desteklerden dolayı en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Yolunuz daima açık olsun” ifadelerini kullandı.
Related Posts
Hollanda, Milletler Ligi’ne Bulgaristan galibiyetiyle başladı
Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) Kadınlar Milletler Ligi’nin (VNL) birinci haftasının Antalya etabındaki açılış maçında Hollanda, Bulgaristan’ı 3-0 yendi.
Sinan Ateş cinayeti… Saymaz: İkinci araba da Ülkü Ocakları’nın önünde çıktı
Sözcü yazarı İsmail Saymaz, Sinan Ateş suikastının ardından tetikçinin kaçırılmasında kullanılan ikinci bir aracın olduğunu yazdı.
İstanbul’da doktora saldıran hasta tutuklandı
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’da kendisine tıbbi destek veren doktora saldıran hastanın tutuklandığını açıkladı.