MANİSA (İGFA) – Türkiye Yüzme Federasyonu 2024 faaliyet programında yer alan 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi müsabakaları Antalya’da düzenlendi. Düzenlenen müsabakalarda Manisa BBSK’lı 11 sporcu yer aldı. Yeşil-Beyazlı sporcular girdiği yarışmalar da 15 en iyi derece ile müsabakayı tamamladı. Manisa BBSK’lı Elif Kalınoğlu 3 bölgede birinci olurken, Kuzey Şenses, Sare Gürler, Çağatay Çelik katıldıkları yarışmada başaralı bir sonuç alan sporcular, Aralık ayında düzenlenecek olan Türkiye Grup Yarı Final Müsabakalarına katılma hakkı kazandı.
Related Posts
Dışişleri Bakanı Fidan, Ukrayna Meclis Başkanı Stefanchuk ile görüştü
Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Ukrayna Meclis Başkanı Ruslan Stefanchuk ile bir araya geldi.
Bakan Yerlikaya’dan Bora Kaplan soruşturmasıyla ilgili açıklama
İçişleri Bakanı Yerlikaya, “İçişleri Bakanlığı’nın hazırladığı üst düzey polisleri ilgilendiren müfettiş raporu cumartesi günü tamamlandı, pazar günü de Başsavcılığa teslim edilecek. Rapor kriminal, jandarma birlikte çalıştı. Uzun sürecek bir süreci özveri ile kısa sürede tamamladık. Bundan sonrası yargıda” dedi.
Vizeye başvuranlara Avrupa’dan ret üstüne ret…
Türkiye’den Avrupa ülkelerine Şengen vizesi başvurularına ret oranı artarken, 2023’te de bir önceki yılın üzerine çıktı.